Про нас

ПП Технології СД: обладнання для ліфтів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Технології СД» пропонує свої послуги в області комплексних поставок низьковольтної, світлотехнічної та кабельно-провідникової продукції провідних заводів-виготовлювачів, а так само послуги з розробки та виготовлення пристроїв доступу до ліфтів.

Початком діяльності нашої команди можна вважати 2013 рік, тоді і було засноване підприємство «Технології СД». 2013 рік - став роком коли назва підприємства вперше з'явилося на українському ринку. За цей час підприємство «Технології СД» пройшло великий шлях розвитку і сьогодні є провідним в Україні виробником ліфтового обладнання

Хто ми

Ми є розробниками і виробниками не тільки картоприймачів, але і карток до них. Наші розробки захищені патентами, виданими Державним департаментом інтелектуальної власності.

Наш багаторічний досвід на ліфтах дозволяє створювати картоприймачі захищені від перепадів електроенергії і дій вандалів. Пристрій перезапису карток, що з'єднаний з комп'ютером, дозволяє вести базу даних і статистику збору грошей за конкретними адресами. При наявності картоприймача в ліфті - зменшується споживання ліфтом електроенергії в 2-2,5 рази. У стільки ж разів знижується навантаження практично на всі вузли і деталі ліфта, а значить збільшується їх термін служби. Пропонована нами система легко адаптується під будь-якого замовника з урахуванням його вимог і бажань. Крім пристроїв оплати проїзду, реалізуємо і іншу продукцію власного виробництва - це визовні і наказові ліфтові пости, релейні станції управління пасажирськими, лікарняними та вантажними ліфтами. Здійснюємо розробку та виготовлення під замовлення електронних пристроїв різного призначення.

Документація